HELENA GIBSON. Fat, glas, "Kärlekens öga", 2000-tal.

458933. HELENA GIBSON. Fat, glas, "Kärlekens öga", 2000-tal.

Polykrom sammansmält glasmassa med förgyllda detaljer. Ej signerad. Mått ca 41 x 39,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 678