BOJANER, 4 st, porslin, Kina, 1800-/1900-tal.

458904. BOJANER, 4 st, porslin, Kina, 1800-/1900-tal.

Två med lock, varav ett av trä. Höjd ca 11-16 cm. En ställning i trä medföljer.

Slitage. Ett lock med nagg på insidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 252