MISTLUR, Tyfon, 1900-talets början.

458895. MISTLUR, Tyfon, 1900-talets början.

Höjd 53 cm.

Slitage, skador, fungerar ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 53 cm.

Slitage, skador, fungerar ej.

Antal besök: 436