SKÅLAR, 2 st, Kosta, bl a Vicke Lindstrand, signerad.

458850. SKÅLAR, 2 st, Kosta, bl a Vicke Lindstrand, signerad.

Slipad dekor. Vicke Lindstrand med underfång i blått, diameter ca 17, höjd ca 11 cm. Skål med uNderfång i lila toner, längd ca 16 cm.

Obetydligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt ytslitage.

Antal besök: 782