MADELEINE PYK. färglitografier, signerade Madeleine Pyk och numrerade 179/250.

458840. MADELEINE PYK. färglitografier, signerade Madeleine Pyk och numrerade 179/250.

Bladstorlek ca 47x57, tryckta av F. Mourlot, Paris (blindstämpel).

Ej examinerad ur ram.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Antal besök: 824