BOKHYLLOR 2 st, bokfanér med glasdörrar, Ikea Billy.

458802. BOKHYLLOR 2 st, bokfanér med glasdörrar, Ikea Billy.

Två bokhyllor med vitrindörrar, Billy Ikea, bokfanér.
Höjd 202 cm, bredd 79 cm, djup 30 cm.

Bruksslitage, några smärre fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 8 648