SOFFBORD i massiv teak, 1960-tal. Märkt Danish Furniture Makers.

458772. SOFFBORD i massiv teak, 1960-tal. Märkt Danish Furniture Makers.

Soffbord med rundade hörnor och kanter. Kopplade ben.
Stämplad Danish Furinture Makers.
Höjd 52 cm, längd 128 cm, bredd 95 cm.

Bruksslitage, repor och smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 721