BOKHYLLA, teak, Hugo Toreds, Bjärnum, Bra Bohag, 1960-tal.

458765. BOKHYLLA, teak, Hugo Toreds, Bjärnum, Bra Bohag, 1960-tal.

Underdel med skjutdörrar, överdel med 4 hyllplan.
Höjd 147 cm, bredd 95 cm, djup 40 cm.
Etikettmärkt: Hugo Toreds Bjärnum Bra Bohag.

Bruksslitage, tejprester ev. färgrester, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 855