BENGT REINHOLTZ. Olja på pannå, "Utsikt på Kolåsen", signerad samt daterad 81.

458734. BENGT REINHOLTZ. Olja på pannå, "Utsikt på Kolåsen", signerad samt daterad 81.

Bildyta 34 x 41 cm.

Enstaka fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 34 x 41 cm.

Enstaka fläck.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 616