SERVERINGSVAGN, teak, 1900-talets tredje kvartal.

458730. SERVERINGSVAGN, teak, 1900-talets tredje kvartal.

Två utdragbara lådor, i sargen, med sinkade hörn. På fyra hjultrissor.
Längd 72 cm.
Bredd 43,5 cm.
Höjd exkl. handtag 65 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 72 cm.
Bredd 43,5 cm.
Höjd exkl. handtag 65 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 557