NATTDUKSBORD, "1073", Josef Frank, Svenskt Tenn.

458728. NATTDUKSBORD, "1073", Josef Frank, Svenskt Tenn.

Längd 48, djup 100, höjd 55 cm.

Slitage, skador, ett ben av, solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 795