SKÅP, almfanér, 1940/50-tal.

SKÅP, almfanér, 1940/50-tal.
458712. SKÅP, almfanér, 1940/50-tal.

Matsalsskåp i alm med 3 dörrar och 3 lådor i botten, intarsia i dörrarna bildandes dekorativa romber, räfflade lådfronter.
Höjd 128 cm, längd 173 cm, djup 46 cm.

Bruksslitage, smärre fanérskador, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 278