KISTA, allmoge, daterad 1735.

KISTA, allmoge, daterad 1735.
458671. KISTA, allmoge, daterad 1735.

Längd 96, djup 48, höjd 45 cm.

Slitage, skador, färgbortfall, renoverad, senare bemålning.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 375