SPEGEL, bonad björk, Svenska Möbelfabrikerna, 30/40-tal.

458641. SPEGEL, bonad björk, Svenska Möbelfabrikerna, 30/40-tal.

Höjd 125 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 125 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 409