SKRIVBORD, funkis,1930/40-tal.

45859. SKRIVBORD, funkis,1930/40-tal.

Svängd skiva, fronten med skåp inrett med lådor, baksidan med hylla och skåp, fanerat i alm. Längd 140, bredd 69, höjd 74 cm.

Bruksslitage, skivan med smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 082