SALTKAR 2 par, silver, Adie Brothers Ltd, Birmingham, 1900-tal.

458531. SALTKAR 2 par, silver, Adie Brothers Ltd, Birmingham, 1900-tal.

1 par med glasinsatser samt saltskedar, längd ca 6 cm.
1 par, stående form, höjd ca 7,5 cm.

Bruksslitage. Skedar ej original. Insatser med enstaka mikronagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 496