DESSERTSKÅLAR, 7 st, glas, 1900-tal.

458528. DESSERTSKÅLAR, 7 st, glas, 1900-tal.

Höjd 7,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 309