GOLVLAMPA, metall, ASEA belysning, 1950/60-tal.

458505. GOLVLAMPA, metall, ASEA belysning, 1950/60-tal.

Total höjd inkl. skärm ca. 156.5 cm.

Lampskärm med slitage/skador/fläckar.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 536