ULRICA HYDMAN VALLIEN. Vas, glas, "Open Minds", Kosta Boda, signerad. 1900-tal.

458493. ULRICA HYDMAN VALLIEN. Vas, glas, "Open Minds", Kosta Boda, signerad. 1900-tal.

Svart opak glasmassa med handmålad dekor i vitt.
Höjd 26,7 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26,7 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 3 689