SKULPTUR / GOLVVAS, glas, "Swirl", Murano, 1900-talets sista kvartal.

458484. SKULPTUR / GOLVVAS, glas, "Swirl", Murano, 1900-talets sista kvartal.

Innesluten polykrom dekor med bl.a. millefiori- och caledonioteknik. och Höjd 52,5 cm.

Bruksslitage, mikronagg vid basen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 593