VAS och SKÅLAR, 2 st, "Sofiero", Gunnar Cyrén, Orrefors.

458482. VAS och SKÅLAR, 2 st, "Sofiero", Gunnar Cyrén, Orrefors.

Vas, höjd 16,5 cm. Skålar, diameter 15,5, höjd 11 cm.

Bruksslitage. Micronagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Micronagg.

Antal besök: 339