SALONGSGRUPP, 4 delar, gustaviansk stil, sekelskiftet 1800/1900-tal.

45846. SALONGSGRUPP, 4 delar, gustaviansk stil, sekelskiftet 1800/1900-tal.

Bronserad stomme. Dekor av festonger och fleuroner. Stoppad sits med grön blomklädsel. Soffa, längd 120 cm. Bord med brun stenskiva. Diam 70, höjd 67 cm.

Mindre sprickor samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 549