ZAHA HADID. Vas, polerat rostfritt stål, "Crevasse" 063342, Alessi, Italien, 2000-tal.

458423. ZAHA HADID. Vas, polerat rostfritt stål, "Crevasse" 063342, Alessi, Italien, 2000-tal.

Vriden arkitektonisk form. Stämplad. Höjd 42 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 482