Gomér & Andersson Norrköping
Möbler
Trädgårdsmöbler
TRÄDGÅRDSURNA, gjuten stenmassa, 1900-tal.
458413. TRÄDGÅRDSURNA, gjuten stenmassa, 1900-tal.
Höjd 22 cm. Gråbemålad.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 22 cm. Gråbemålad.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Norrköping
321