SERVERINGSVAGN, plåt och metall, 1900-tal.

458408. SERVERINGSVAGN, plåt och metall, 1900-tal.

Diameter 45 cm. Höjd 55 cm. Med hjultrissor. Avtagbara brickor.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 480