LJUSStAKAR, ett par, mässing EA. Näsman, Eskilstuna & Co.. 1800-talets slut.

458383. LJUSStAKAR, ett par, mässing EA. Näsman, Eskilstuna & Co.. 1800-talets slut.

Märkta "EA. Näsman, Eskilstuna & Co. No. 043". Höjd 20,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 712