Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
SUNE BLOMQVIST. Gårdsvy, olja på duk, signerad.
458354. SUNE BLOMQVIST. Gårdsvy, olja på duk, signerad.
61 x 81 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
61 x 81 cm.
Stadsauktion Sundsvall
444