SNURRFÅTÖLJ, konstskinn, 1900-talets mitt.

4582891. SNURRFÅTÖLJ, konstskinn, 1900-talets mitt.

Längd 65, bredd 60 höjd 70 cm.

Bruksslitage, dyna med reva undertill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 144