MEDIABÄNK /BYRÅ, sengustaviansk, 17-1800-tal brännstämplad LS.

458284. MEDIABÄNK /BYRÅ, sengustaviansk, 17-1800-tal brännstämplad LS.

Byrå/ mediabänk med delvis underliggande originalfärg
Bredd 136 cm
Djup 54 cm
Höjd 74 cm.

Saknar lås.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 136 cm
Djup 54 cm
Höjd 74 cm.

Saknar lås.

Antal besök: 1 330