IKON, tempera på trä, Sista nattvarden, signerad, Ryssland, 1800-talets fjärde kvartal.

458272. IKON, tempera på trä, Sista nattvarden, signerad, Ryssland, 1800-talets fjärde kvartal.

Höjd 35 cm
Längd 43,5 cm.

Åldersslitage
Mindre skador längs kanterna
Mindre områden där förgyllning släppt
Mindre krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 35 cm
Längd 43,5 cm.

Åldersslitage
Mindre skador längs kanterna
Mindre krackeleringar.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 683