SOFFA, skinn, Chesterfield.

SOFFA, skinn, Chesterfield.
4582719. SOFFA, skinn, Chesterfield.

Proveniens: Engelska Möbelhuset, Mölndal.
Höjd cirka 73 cm, sitthöjd cirka 46 cm, längd cirka 205 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 825