SKÅL MED LOCK, porslin, Dresden och BIJOUTERIER, 1900-tal.

45824. SKÅL MED LOCK, porslin, Dresden och BIJOUTERIER, 1900-tal.

Lockskål, höjd ca 11,5 cm.

Nagg på skål, bijouterier med slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lockskål, höjd ca 11,5 cm.

Antal besök: 745