RAGUSKED, silver, 32 cm lång, Christian Brockmann, 1858.

4582375. RAGUSKED, silver, 32 cm lång, Christian Brockmann, 1858.

Ragusked, silver.
Stämplad Brockmann (Christian Brockmann 1822-1903) kattfot S C D5 (1858)
Längd ca 32 cm

Vikt ca 100 gram.

Ytslitage.
Mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ragusked, silver.
Längd ca 32 cm

Vikt ca 100 gram.

Ytslitage.
Mindre bucklor.

Adress

Verkstadsgatan 13
262 71 Ängelholm
Sverige

Placering
Bankvalv
Antal besök: 213