KORGSTOL, rotting, 1800-talets slut.

4581884. KORGSTOL, rotting, 1800-talets slut.

Flätad, svärtad rotting. Lös dyna.
Höjd 112 cm
Bredd 73 cm
Djup 64 cm.

Slitage, nötningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 112 cm
Bredd 73 cm
Djup 64 cm.

Slitage, nötningar.

Antal besök: 282