ROLAND SVENSSON. "Höst Bullerö", litografi signerad och numrerad 13/350.

458158. ROLAND SVENSSON. "Höst Bullerö", litografi signerad och numrerad 13/350.

Bildyta ca 27,5 x 40 cm.

Gulnad/blekt. Ej examinerad ur ram.

Roland Svensson (1910–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 27,5 x 40 cm.

Roland Svensson (1910–2003)

Antal besök: 748