TRÄDGÅRDSKRUKA, trä/rotting med zinkinläggning, 1900-talets andra hälft.

458149. TRÄDGÅRDSKRUKA, trä/rotting med zinkinläggning, 1900-talets andra hälft.

Längd 37, bredd 37, höjd 43 cm.

Slitage samt en lös list.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt en lös list.

Antal besök: 561