BORDSLAMPA, funkisstil, 1900-talets mitt.

458084. BORDSLAMPA, funkisstil, 1900-talets mitt.

Grön plåtskärm.
Höjd ca 39 cm.

Bruksslitage, några fläckar på skärmen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön plåtskärm.
Höjd ca 39 cm.

Antal besök: 610