ARMBANDSUR, 18k guld, Erterna Matic 3000, 1900-talets sista kvartal.

458056. ARMBANDSUR, 18k guld, Erterna Matic 3000, 1900-talets sista kvartal.

Herr. Automatisk. Datum. Plexiglas. Armband 18k guld. Totalvikt med glas exkl. urverk 57 gram. längd 32, bredd 32 mm.

Bruksslitage, Repor. Märken. Fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 869