VAS, porslin, Kina 18/1900-tal.

45801. VAS, porslin, Kina 18/1900-tal.

Dekor i imari. Höjd 32 cm.

Förgyllning med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor i imari. Höjd 32 cm.

Förgyllning med slitage.

Antal besök: 941