KAFFE/TEKOPPAR OCH FAT, 11 delar, " Mon amie", Marianne Westman, Rörstrand, 1900-tal.

458003. KAFFE/TEKOPPAR OCH FAT, 11 delar, " Mon amie", Marianne Westman, Rörstrand, 1900-tal.

Kopparnas höjd ca 6 cm. Sex fat sannolikt tefat.

Bruksslitage. Ett fat med spricka. En kopp med litet kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 455