SKRIVBORD, funkis,1930-tal.

SKRIVBORD, funkis,1930-tal.
45799. SKRIVBORD, funkis,1930-tal.

Svängd närmast rektangulär skiva, fronten med två skåp inredda med hyllor och lådor, baksidan med hylla, fanerat i valnöt. Längd 167, bredd 74, höjd 76 cm.

Slitage, skivan med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skivan med skador.

Antal besök: 1 937