SÄNG MED ÖVERSTYCKE, nyrokoko.

45798. SÄNG MED ÖVERSTYCKE, nyrokoko.

Mahogny, bredd ca 150 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahogny, bredd ca 150 cm.

Skador, slitage.

Antal besök: 3 936