RADIOSTYRDA LEKSAKER, 9 st samt FJÄRRKONTROLLER.

4578882. RADIOSTYRDA LEKSAKER, 9 st samt FJÄRRKONTROLLER.

Bl.a. RFT Blade MCX S300, Blade 120 SR.

Lådor med slitage och skador, ej genomgångna. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 183