SILVERBESTICK, 7 st, svenska och utländska stämplar 18/1900-tal.

45786. SILVERBESTICK, 7 st, svenska och utländska stämplar 18/1900-tal.

3 tänger, 3 olika skedar, 1 såsslev. Vikt ca 270 gram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 976