ROBERTH KARLSSON. Solbelyst landskap med gärdesgård. Olja på pannå. Signerad och daterad 1979.

45783. ROBERTH KARLSSON. Solbelyst landskap med gärdesgård. Olja på pannå. Signerad och daterad 1979.

20 x 29 cm.

Roberth Karlsson (1905–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

20 x 29 cm.

Roberth Karlsson (1905–1998)

Antal besök: 981