GLASSERVIS, 46 delar, Alsterfors.

4578315. GLASSERVIS, 46 delar, Alsterfors.

11 rödvinsglas, höjd ca 14 cm.
11 vitvinsglas, höjd 13 cm.
12 starkvinsglas, höjd ca 11 cm.
12 selterglas, höjd ca 7 cm.

Bruksslitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 vitvinsglas, höjd 13 cm.
12 selterglas, höjd ca 7 cm.

Antal besök: 178