SITTGRUPP, 4 delar, 1900-tal.

SITTGRUPP, 4 delar, 1900-tal.
457820. SITTGRUPP, 4 delar, 1900-tal.

Rotting. Soffa, bord och två fåtöljer. Lös plymåer i rygg och sits. Bord med skiva av glas. Diameter ca 68. Soffans längd 123 cm.

Slitage. Klädsel med slitage och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 520