CAMILLA GÖBL-WAHL. Stilleben, olja på duk, signerad.

457788. CAMILLA GÖBL-WAHL. Stilleben, olja på duk, signerad.

49 x 59 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 59 cm.

Antal besök: 1 212