FRIMÄRKEN, ca 7 kg, Sverige, 1800-tal till modern tid.

457768. FRIMÄRKEN, ca 7 kg, Sverige, 1800-tal till modern tid.

Låda med stämplade, lösa frimärken.

Begagnade, postgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Begagnade, postgångna.

Antal besök: 453