FRIMÄRKEN, kartotek, ca 9 kg, Sverige, 1850-tal modern tid.

457766. FRIMÄRKEN, kartotek, ca 9 kg, Sverige, 1850-tal modern tid.

Låda med stämplade frimärken sorterade per utgåva i plastfickor.

Begagnade, postgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Begagnade, postgångna.

Antal besök: 923